378m4504sg L+r Evye Çekmecesi Özel Profil 45 Cm Sağ Sol Gri
%24
843,43 TL
1.105,81 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
181BL0311304
Garanti Süresi
24 Ay
*78,86 TL den başlayan taksitlerle!!
BLUM 378M4504SG EVYE ÇEKMECESİ ÖZEL PROFİL 45 CM SAĞ SOL GRİ BOX ürünler 378M4504SG Box tipi: TANDEMBOX kasa Kasa yüksekliği: M (83 mm) Box seçeneği:: Evye altı dolabı için oymalar Malzeme: Çelik Dizayn: G Nom; uzunluk: 450 mm Kasanın arkalık ile bağlantısı: klipli (çelik arkalık veya ahşap arkalık tutucusu) Kasa soketi uzunluğu (çekmece iç ölçüsü): 424 mm Kasanın montaj ölçüsü (gövde iç ölçüsünden altlık dış kenarına kadar): 37; 5 mm Altlığın kasa ile bağlantısı: geçmeli veya vidalı Altlık kalınlığı: 16 mm "Faturalarınız e; mail adresinize gönderilir";