378m4502sa Z R L V1 Tandembox Antaro Çekmece Yanı 45 Cm Sağ Sol Gri
%24
750,11 TL
981,68 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
181BL0310604
Garanti Süresi
24 Ay
*70,14 TL den başlayan taksitlerle!!
BLUM 378M4502SA Z TDBX ANTARO ÇEKMECE YANI 45 CM SAĞ SOL GRİ BOX; ürünler 378M4502SA Box tipi: TANDEMBOX kasa için TANDEMBOX intivo/antaro Kasa yüksekliği: M (83 mm) Malzeme: Çelik Dizayn: A Nom; uzunluk: 450 mm Kasanın çekmece önü ile bağlantısı: ZSF; klipli çekmece önü bağlantısı, çarpma yalıtımlı Kasanın arkalık ile bağlantısı: klipli (çelik arkalık veya ahşap arkalık tutucusu) Kasa soketi uzunluğu (çekmece iç ölçüsü): 440 mm Kasanın montaj ölçüsü (gövde iç ölçüsünden altlık dış kenarına kadar): 37; 5 mm Yükseklik ayarı: +/; 2 mm Altlığın kasa ile bağlantısı: geçmeli veya vidalı Altlık kalınlığı: 16 mm Faturalarınız e; mail adresinize gönderilir;