378m3002sa R+l V1 Tandembox Antaro Çekmece Yanı 30 Cm Sağ Sol Gri
%24
736,96 TL
964,19 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
181BL0311504
Garanti Süresi
24 Ay
*68,91 TL den başlayan taksitlerle!!
BLUM 378M3002SA TDBX ANTARO ÇEKMECE YANI 30 CM SAĞ SOL GRİ BOX - ürünler 378M3002SA Box tipi: TANDEMBOX kasa için TANDEMBOX intivo/antaro Kasa yüksekliği: M (83 mm) Malzeme: Çelik Dizayn: A Nom. uzunluk: 300 mm Kasanın çekmece önü ile bağlantısı: ZSF-klipli çekmece önü bağlantısı, çarpma yalıtımlı Kasanın arkalık ile bağlantısı: klipli (çelik arkalık veya ahşap arkalık tutucusu) Kasa soketi uzunluğu (çekmece iç ölçüsü): 290 mm Kasanın montaj ölçüsü (gövde iç ölçüsünden altlık dış kenarına kadar): 37.5 mm Yükseklik ayarı: +/- 2 mm Altlığın kasa ile bağlantısı: geçmeli veya vidalı Altlık kalınlığı: 16 mm Faturalarınız e-mail adresinize gönderilir